“Лежачого поліцейського” — на вулицю М. Тарнавського! Тернополяни зареєстрували чергову петицію

На сайті Тернопільської міської ради в розділі “Петиції” тернополяни зареєстрували прохання встановити штучну (дорожню) нерівність, так званого “лежачого поліцейського” по вул. М. Тарнавського.

Автор петиції — 

“Зважаючи на ДТП, що регулярно відбуваються по вул. Г. М. Тарнавського, пропоную встановити біля зупинки «11 школа» технічний засіб організації дорожнього руху для примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів. А саме: штучну нерівність (піднесення) на проїзній частині, по-іншому — лежачий поліцейський (англ. Speed bump).  

Варто наголосити, що на цій ділянці дороги встановлені такі знаки: «Обмеження швидкості» (3.29. Обмеження максимальної швидкості), «Увага – діти!» (1.33. Діти), «Небезпечна ділянка» (1.39. «Інша небезпека (аварійно небезпечна ділянка)», проте деякі водії не звертають уваги на ці знаки, через це трапляються регулярні ДТП. 

Зокрема, 13 грудня 2016 року тут зіткнулись два автомобілі: легковик і мікроавтобус. Внаслідок аварії машина швидкої допомоги, їдучи на виклик, була змушена об’їжджати місце ДТП тротуаром. 18 березня 2017 року на цьому місці зіткнулись дві легкові машини. 26 березня 2017 року автомобіль саме на бажаному місці встановлення лежачого поліцейського збив пішохода; від отриманих травм чоловік помер у лікарні. Прохання до всіх небайдужих підтримати петицію щодо встановлення штучної (дорожної) нерівністі, щоби ми і наші діти вберегли себе від коліс автомобілів”.

До кінця збору підписів залишилося 27 днів.

Коментарі вимкнені.