Ломаковичу йти на дебати Кличко заборонив, а Люшняку – ні? (фото)

18 жовтня в рамках проекту Тернопільської Експертної Групи відбулись чергові передвиборчі дебати. Але через відсутність більшої частини кандидатів, самі дебати так і не відбулись: з шести запрошених представників різних політичних сил, присутніми були тільки двоє… Тому, організатори змушені були проводити відкриті інтерв’ю з представниками ЗМІ та політичними експертами.

Кандидати в народні депутати по 167 виборчому округу Юрій Чижмарь і Тарас Козак, окрім того, що не з’явились на заході, навіть не потурбувались попередити про свою відсутність, і ніхто не знає з яких причин їх не було. Опонент ударівця Миколи Люшняка — Андрій Давиденко, відправив замість себе довірену особу Євгена Дудку, який пояснив причину відсутності кандидата — зустріч з громадою в Монастириському районі, де Давиденко вирішує проблеми з газифікацією сіл.

Не було з ким спілкуватись й свободівцю Михайлу Головку – його опонент ударівець Віталій Ломакович надіслав експерту Ярославу Чорнозубу листа з поясненням, чому він не може прийти на дебати.

— Сьогодні на електронну скриньку мені прийшов лист від прес-служби Віталія Ломаковича, де вказана причина відсутності кандидата на сьогоднішніх дебатах, зачитаю “Ми повинні відмовитись від дебатів з Михайлом Головком, оскільки маємо вказівку від лідера партії не вступати в суперечку з партнерами-опозиціонерами”, — прочитав політичний експерт Ярослав Чорнозуб.

Ці слова викликали сміх присутніх, а сам експерт заявив, що прес-служба кандидата зовсім не розуміє значення слова “дебати”, адже це не суперечка, а спілкування між двома кандидатами з метою переконання в своїй правоті третьої сторони — виборців. Михайло Головко також не вважає таку причину істинною, так само як і не поділяє думку Ломаковича про “партнерів-опозиціонерів”.

— Я вважаю, що це є неправильна точка зору, ми не партнери по опозиції, чи колеги.УДАР виступає на виборах третьою силою, а ми чудово знаємо, куди зазвичай йдуть голоси третьої сили.. На сьогоднішній день Кличко не йде на домовленості проти антитоталітарного режиму Януковича, — стверджує Михайло Головко.

Ці слова не оминули вуха представника УДАРУ, кандидата в народні депутати по 166 виборчому округу, Миколи Люшняка, який запевнив Головка, що Олег Тягнибок персонально повідомив про те, що УДАР їхній політичний партнер, на що свободівець відповів, що перший раз цю інформацію чує.

Микола Люшняк, людина, що вперше має справу з виборами, й ніколи раніше ніде не балотувався. Розповідає, що перша річ, яка очевидна для цієї виборчої кампанії — бруд і негатив, але він , все ж зумів відшукати і позитивні сторони в своїй передвиборчій діяльності.

— Я познайомився з чудовими людьми, котрі під шаленим тиском влади організовують зустрічі, мітинги, йдуть проти системи. А цей тиск лише озлоблює людей, наприклад, як погрожують директорам шкіл звільненням з посади не лише через відсутність достатньої кількості голосів на виборах, але й навіть виганяють з роботи, коли в школу приходить будь-який інший кандидат. Двері скрізь відкриті лише “самовисуванцю” Надії Хоптян, яка є “рекомендована народу”, — заявляє Микола Люшняк.

Скаржились кандидати й на інші проблеми: понищені рекламні щити, облиті фарбою бігборди та здерті постери.  І хоча дебатів, як таких не відбулось, все, що хотіли донести народу, кандидатам вдалось зробити, а ті, хто не зміг чи не захотів цього зробити, втратили чудовий шанс ще раз себе продемонтсрувати виборцям і відстояти власну позицію.

А найкраще охарактеризували цю ситуацію слова з політичного вірша, який згадав Ярослав Чорнозуб: ” Кандидати в депутати не приходять на дебати, бо бояться кандидати, що їх там можуть…запитати.”

Раїса Дудкова, новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Ломаковичу йти на дебати Кличко заборонив, а Люшняку – ні? (фото)

  • 12:37 | 21.10.2012 о 12:37
   Permalink

   Такі тупі йолопи як ти, якраз цю і неправдиву інфу розповсюджують. Ти хоть сам в це віриш!? ..клоун ти свободівський

 • 12:35 | 21.10.2012 о 12:35
  Permalink

  такі як ти виродки, цю і неправдиву інфу розповсюджують. ..абсурд повний. Ти хоть сам в це віриш?)) ..йолоп

 • 23:37 | 21.10.2012 о 23:37
  Permalink

  А для чого тут вірити, якщо все ясно. Головко по полках розклав список УДАРу і там чітко видно, що в більшості це люди від ПР. Той ще Ломакович – аферист з аферистів. Кинув “Граніт”, “Турбів-цукор”, “Провесень” на десятки мільйонів, а на окрузі хоче доказати, що він великий благодійник. Таким людям як він місце в тюрмі, а партія УДАР після проходження у ВР піде на смітник історії, як і всі інші проекти регіонів!

Коментарі вимкнені.