Львівські богатирі дали фору тернопільським «Їжачкам»

Відкритий обласний турнір з козацького багатоборства відбувся у неділю, 13 вересня, в парку імені Тараса Шевченка. Дев’ять команд-учасниць взяли участь у цьому захоплюючому протиборстві найсильніших та найсміливіших, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Це команди «Щасливі козаки», «Четвертий дивізіон» – команда 44 артилерійської бригади міста Тернополя, «Джура» та «Їжачки» – усі чотири з нашого міста. Приїхали позмагатися і команди зі Львова – це «Українські богатирі» та «Олімп», команда Козівського району «Браві хлопці» та Борщова – «Запорізькі стрільці», «Отамани» з Гусятинського району. Танцями справжніх козаків привітали учасників змагань учні школи бойового гопака міста  Тернополя «Сварог».

За підсумками змагань перше місце з результатом 10 очок здобула команда «Олімп» зі Львова, друге місце з результатом 15 очок виборола команда «Браві хлопці» з Козови, третє місце завоювала також команда львів’ян «Українські богатирі», набравши 18 очок. Четверте місце з результатом 20 очок посіла команда з Тернополя «Їжачки».

Коментарі вимкнені.