Людина-чупакабра ганялася за кроликами на Тернопільщині

Кролівництвом 34-річний житель обласного центру вирішив займатись на своїй дачі у Смиківцях, що під Тернополем. От тільки вуханів вирішив дістати злочинним шляхом.

А у цей час троє сільських газдів зауважили, що з господарств почали зникати домашні тварини. Дехто припустив, що пухнасті вибралися з кліток через незачинені дверцята чи бродячі пси потягнули «дієтичне м’ясо». Аж поки справою не зацікавилась міліція. Як же здивувалися смиківчани, коли правоохоронці повернули зниклих тварин. З’ясувалося, весь час вухані спокійно неподалік жували травичку на дачі одного тернопільського пана.

Злодійські ж походеньки розкрились випадково. Якось пізно вечорі житель В. Бірок, вийшовши надвір, раптом побачив невідомого, що вовтузився біля кліток із кролями. Чоловік підкрався і побачив, як зловмисник кинув до мішка п’ять вуханів.

Про крадіжку селянин повідомив міліціонерів. Ті оперативно встановили особу підозрюваного і навідались до його господарства. З’ясувалося, серед чималої кількості пухнастих були й крадені. Підозрюваний зізнався у чотирьох злодійських вилазках: три крадіжки вчинив у Смиківцях, із господарств односельців поцупив дев’ять кролів. Красти ходив пізно ввечері, коли люди засинали. А от похід у сусідні В. Бірки виявився невдалим, хоча звідти потягнув п’ятьох пухнастих.

Виправдовуючись, молодик розповів, що задався метою розводити вуханів і організувати невеличкий бізнес, аби продавати шкурки та м’ясо. От тільки природним шляхом розмноження тривало довго, тому наважився на «нічні вилазки».

Проти підозрюваного у крадіжках відкрито кримінальне провадження.

Коментарі вимкнені.