Майже 2000 гектарів землі на Тернопільщині уже знайшли своїх власників

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області та органи місцевого самоврядування станом на 12 серпня цього року надали дозволи на виготовлення документів учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів на 3820 земельних ділянок. Загальна площа наділів склала 1797 гектара.

Від початку впровадження ініціативи земельного відомства про соціальну допомогу сім’ям військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність нашої держави, 1813 учасників АТО вже отримали на Тернопільщині у власність земельні ділянки. Зокрема: 786 ділянок площею 80 га – для ведення садівництва, 211 ділянок площею 354 га – для ведення особистого селянського господарства і 804 ділянки площею 53 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Головним управлінням Держгеокадастру в області передано 983 ділянки площею 410 гектарів. Органи місцевого самоврядування прийняли 185 рішень про передачу 830 ділянок площею 77 гектарів.

Усього у Тернопільській області надійшло 4647 заяв про надання земельних наділів захисникам Батьківщини.

Фахівці Держгеокадастру Тернопільської області у липні зарезервували для учасників АТО та членів родин загиблих воїнів додатково 200 гектарів земель. Загальна площа зарезервованих масивів станом на 01. 08. 2016 року складає понад 4,5 тисяч гектарів.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав у відповідний територіальний орган земельних ресурсів заяву і документ, який посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

З процедурою передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність громадян та відповідною покроковою схемою можна ознайомитися у розділі офіційного веб-сайту Держгеокадастру “Інформація та роз’яснення щодо землеустрою та охорони земель”.

Коментарі вимкнені.