Майже дві сотні дітей будуть вчитись рятувати людей у Тернополі

16 травня 2013 року в м. Тернополі на навчально-тренувальній базі Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області у Тернопільській області буде проводитись традиційний VІІ-й обласний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» пам’яті учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Кудринського Л.О., в якому візьмуть участь понад 160 осіб з усіх районів області та м. Тернополя – переможці районних та міського зборів-змагань,  всього 18 команд.

Цей збір проходитиме під егідою Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області.

Гасло Всеукраїнського громадського дитячого руху Школа безпеки: “Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти”.

Головною метою збору-змагання є популяризація серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, оволодіння навиками само- та взаємодопомоги психологічної підготовки з питань реагування на надзвичайні ситуації, професійна орієнтація й популяризація професії рятувальника, а також розвиток дитячого руху «Школа безпеки» в області.

Впродовж напруженого дня команди змагатимуться за звання найкращої. Організатори змагань на всіх етапах створили умови, наближені до реальності, що допомогло дітям по-справжньому показати свої рятувальні якості. На юних рятувальників очікує насичена програма: пожежно-рятувальна дистанція, дистанція подолання зони техногенної аварії, основи медицини, безпеки життєдіяльності та надання першої медичної допомоги потерпілому, рятувальні роботи з висотної будівлі, конкурс представлення команд, агітаційно-презентаційний конкурс з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

 

Цього року змагання проходитимуть вже сьомий раз. І кількість їх учасників свідчить про те, що зацікавленість до таких випробувань не зменшується, а професія рятувальника стає дедалі популярнішою. Згадуючи минулий рік, можна лише порівняти, яку майстерність діти демонстрували цього року. А це справжній клас на всіх етапах змагання. Такій недитячій витривалості позаздрять навіть професійні рятувальники. Спостерігаючи за ними, можна бути впевненими, що наше життя в безпеці, доки є такий ентузіазм до рятувальної справи.

За підсумками збору-змагання переможці будуть нагороджені перехідним Кубком пам’яті учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Кудринського Л.О, грамотами Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області, обласного відділення ВГДР “Школа безпеки, кубками, медалями  та цінними подарунками від організаторів та спонсорів, а від сім’ї Кудринських переможці на пожежно-рятувальній дистанції отримають солодкий приз – торт.

«Школа безпеки» – цікава форма роботи з дітьми задля формування у них культури безпеки життя. Ми, дорослі, надаємо пошану юним рятувальникам, вихованим «Школою безпеки», і віримо, що вони можуть бути прикладом не тільки для своїх  ровесників, але й для дорослих».

 

Коментарі вимкнені.