Матері українських військових просять прискорити процес звільнення полонених


Рідні українських бійців, які понад півроку перебувають у полоні бойовиків, звернулися до народних депутатів і президента України Петра Порошенка прискорити процес звільнення полонених

Звернення з трибуни Верховної Ради зачитав народний депутат фракції “Самопоміч” Тарас Пастух.

Бійці, про яких йдеться, були захоплені в полон 9 лютого 2015 року біля села Логвине козаками так званого “Війська донського”, які потім три місяці тримали їх у ямі, де катували, зокрема штрикали ножами. “Уже близько п’яти місяців їх тримають в колишньому приміщенні СБУ в Донецьку. Їх там не б’ють, але вони працюють зранку до вечора”, – йдеться в листі.

Рідні бійців стверджують, що з СБУ, Адміністрації Президента, Міноборони, міжнародних інституцій отримували лише відписки про те, що “робиться все можливе для звільнення полонених”.

Крім того, матері бійців, які зникли після “іловайського котла” стверджують, що бачили своїх дітей як полонених на відео LifeNews, однак після цього не було жодної чутки про них.

Тож всі підписанти листа закликали нардепів підтримати звернення до президента Петра Порошенка з проханням прискорити звільнення полонених: “Це питання має бути першим на порядку денному.

“Матерів двох бійців – Петра Ярошевича та Саші Олійника, знаю особисто. Ці хлопці 9 лютого, коли я з побратимами вертались з Дебальцево, проїжджали біля села Логвиново, і з цього дня вони знаходяться у полоні. Це має бути першочергове питання. Наші хлопці повинні повернутись звідти. Тоді можна продовжувати будь-які інші переговори”, – сказав Тарас Пастух.

Коментарі вимкнені.