За що розкошує головний медик Тернополя Ростислав Левчук? (відео)

Начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук за останні два роки зумів збудувати на вулиці Проектній у мікрорайоні Пронятин будиночок площею більше 220 кв. м. Зауважимо, що роботи тривали без будь-яких збоїв. На сьогодні у споруді вже майже закінчені внутрішні роботи.

За ринковими цінами вартість такого будинку коливається від 60 до 120 тисяч доларів (від 1,5 до 3 млн. гривень). Для інформації, згідно декларації про доходи за весь минулий рік Ростислав Левчук заробив трохи більше 85 тисяч гривень, а члени його сім’ї трохи більше 55 тисяч гривень. У той же ж час чиновник міськради витратив 231 тисячу гривень на погашення кредиту. Тобто, весь 2014 рік Левчук був у суцільних «мінусах», або ж від’ємний баланс склав майже 150 тисяч. Та це не завадило активно вести будівництво.

Також згідно декларації оприлюдненій на сайті Тернопільської раді, Ростислав Левчук не має жодних заощаджень на банківських рахунках.

Нагадаємо, що за останній час навколо Ростислава Левчука розгорівся не один скандал. Зокрема, 11 березня минулого року, представники «Правого сектору» та Штабу самооборони прийшли під стіни Білого дому, щоб висловити своє незадоволення призначенням на посаду одного із заступників голови ТОДА. Особа Ростислава Левчука їх категорично не влаштовувала. найголовнішою причиною недовіри такій людині – є смерть 26-річної тернополянки Марії Деркач. Рідні та близькі кілька років заявляють, що вся вина на медиках. Та головний медик  Тернополя Ростислав Левчук не тільки залишився на своїй посаді, але і «відзмазав» від кримінальної відповідальності всю лікарняну братію.

 «Тернополяни»

-1 thoughts on “За що розкошує головний медик Тернополя Ростислав Левчук? (відео)

 • 15:16 | 2.09.2015 о 15:16
  Permalink

  Це при меру Надалу всі начальники такі гроші нереальні заробляють. Система відкатів та хабарів Тернопільської міської ради при Надалу набула небачених розмірів!!!

 • 22:31 | 2.09.2015 о 22:31
  Permalink

  Отак наживаються начальникі при Надалі. Ганьба!

 • 10:42 | 3.09.2015 о 10:42
  Permalink

  У команді Налада є хоч одна людина, яка працює чесно?

Коментарі вимкнені.