Мешканці проспекту Злуки у Тернополі не здаються (фото, відео)

19 березня у Тернополі вчергове повстали мешканці проспекту Злуки через забудову стадіону колишнього підприємства «Текстерно». Зранку робочі розпочали тут діяльність, тому люди зійшлися до майданчика, аби зупинити їх.

Роботу зупинили але мешканці кажуть, що не заспокояться аж до вечора. Вони стверджують, що зараз на території стадіону не можна нічого робити, оскільки триває судовий процес із цього питання.

Робочі розповіли «Погляду», що зараз знімають жерстяний паркан, оскільки досягли домовленостей з мешканцями про припинення робіт до осені.

Мешканці ж кажуть, що ніяких домовленостей не буде, оскільки вони рішуче налаштовані проти будинку на стадіоні. 20 березня кажуть, буде проведено круглий стіл в МВС між забудівником та громадою.

Голова громадської організації “Майдан”, яка активно підтримує мешканців у їхніх протесних настроях, Богдан Брич коментує сьогоднішній інцидент так:

“Вкотре вдалось зупинити будову, Матла просить переговорів, позиція людей чітка, спочатку відновлює стадіон , робить благоустрій , освітлення, асфальтує бігову доріжку, робить трибуни , волейбольну і баскетбольну площадки, турніки і т.д. і тільки після після цього будує будинок.
Довіри до будівельників немає і це не тільки в Тернополі, а по всій Україні. Матла нехтуючи тим фактом, що триває судовий процес, наплюваши на думку громади, на закон, не кажучи вже про про морально-етичну складову продовжує йти хибним шляхом, як російський танк…”

Коментарі вимкнені.