Як Тернопільська міська рада підписує документи «заднім числом»

Прокуратура через суд вимагає скасувати рішення Тернопільської міської ради та заборонити незаконне будівництво на вул.Валовій у місті Тернополі

Прокуратура області пред’явила до суду позов з вимогою скасувати рішення Тернопільської міської ради та визнати недійсним договір оренди землі на вул.Валовій у місті Тернополі, а також забезпечити позов шляхом заборони забудовнику здійснювати на цій ділянці будь-які будівельні роботи.

Встановлено, що Тернопільська міська рада, прийнявши рішення про поновлення приватному підприємству договору оренди земельної ділянки на вул. Валовій, уклала з ним відповідний договір оренди 12 листопада 2014 року із терміном його дії від 8 квітня 2013 року, тобто «заднім числом».

У цьому документі зазначено, що на вище вказаній землі нібито знаходиться торговий павільйон, хоча насправді на ній не розміщено жодних споруд, а є лише клумба.

У зв’язку з цим, прокуратура області пред’явила до суду позов з вимогою скасувати рішення міської ради та визнати недійсним укладений з приватним підприємством договір оренди землі на вул. Валовій. Також прокуратура вимагає забезпечити позов шляхом заборони забудовнику здійснювати підготовчі до будівництва та будівельні роботи.

На даний час позов перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

-1 thoughts on “Як Тернопільська міська рада підписує документи «заднім числом»

  • 12:16 | 20.03.2015 о 12:16
    Permalink

    Надал вже зовсiм загрався. Та спенiть вже всi його злочиннi рiшення!

  • 12:18 | 20.03.2015 о 12:18
    Permalink

    Та тут взагалі потрібно визнавати недійсною роботою міської ради з земельних питань за останіх 5 років, бо стільки корупційних схем, зловживань та афер що чорт голову зломить!

Коментарі вимкнені.