Мешканці вул. Фабрична, 7 добились встановлення нового дитмайданчика

21 вересня за сприяння депутата Тернопільської міської ради по мажоритарному виборчому округу №13 Івана Сороколіта на майданчику біля будинку  у Тернополі встановили новий дитячий атракціон. Місцеві діти з нетерпінням спостерігали за встановленням сучасного ігрового комплексу.
Поруч з новим були добре доглянуті елементи дитячого майданчику, встановлені самими мешканцями, але як вони кажуть, саморобні конструкції не такі цікаві сучасним дітям. Тому і діти, і їх батьки з мріяли про щось нове та сучасніше.

Як розповідає мешканка Фабричної, 7 пані Ірина, новий майданчик дуже сподобався їхнім дітям.

— Діти з першого дня встановлення майданчика до ночі граються, їх додому не можна забрати. Зараз хоч і похолодало, але діти все одно там і навіть від дощу ховаються. Ми дякуємо нашому депутату, адже це велика справа, що він робить. Дуже добре, що є люди, які дбають про дітей, – каже жінка.

За словами Івана Сороколіта, вони працюють над тим, щоб маленькі тернополяни мали можливість повноцінно гратися у кожному великому дворі міста.

— Адже дозвілля дітей дуже важливе: з двору починається місто, держава. Приємно бачити усмішки малят і їхніх батьків. Заради цього і працюємо. Завдяки тому, що мешканці активно самоорганізовуються – у подальшому можна бути спільно поліпшувати стан будинку та прибудинкової території, – каже депутат.

Навесні ц.р. новий ігровий майданчик за кошт міської ради встановили на сусідньому подвір’ї по вулиці Фабрична №3 і №5 – теж за сприяння депутата Івана Сороколіта. «Сюди часто почали навідуватися малята нашого будинку з мріями про такий самий і у своєму дворі, — розповіла мешканка будинку на вул. Фабрична, 7 Наталя Йосипівна Романів. — Кілька тижнів тому ми подали колективне звернення у Тернопільську міську раду. Звернення лобіював наш місцевий депутат Іван Сороколіт, саме тому результат не забарився. У нашому будинку дуже багато дітей, тож атракціон вельми актуальний. Однак, крім дитячого майданчика, маємо нагальну потребу в оновленні фасаду будинку, ремонту дороги».
Відтак, на подвір’ї вул. Фабрична, 7 встановлено двохбаштовий ігровий комплекс. Вартість конструкції і послуг з встановлення – 25 тисяч гривень з бюджету Тернопільської міської ради. Є гарантія на рік.
Ірена Кропива.

Коментарі вимкнені.