Міська влада не слухає прокуратуру та не закриває нічний клуб Bomba у Тернополі

Прокуратура міста Тернополя звернулась до виконавчого комітету Тернопільської міської ради з пропозицією заборонити розважальному закладу «Бомба» працювати у нічному режимі.

Як вдалося з’ясувати «Номер один», міською прокуратурою неодноразово здійснювались перевірки розважального закладу щодо виявлення у ньому неповнолітніх осіб після 22 години. У результаті зафіксовано чимало порушень у даній сфері, тому прокуратура міста звернулась до виконавчого комітету міської ради з пропозицією позбавити заклад права здійснювати діяльність у нічний час.

Закривати нічний клуб виконком поки не поспішає і вирішив сам в усьому розібратися. Виконавчий комітет створив власну комісію з перевірки даних фактів. Якщо ж вони підтвердяться, то позиція органу самоврядування буде безапеляційною, зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал. За словами екс-керівника управління торгівлі та захисту прав споживачів Василя Хомінця, факти щодо перебування неповнолітніх у закладі після 22 години прокуратурою справді були виявлені, але одразу після цього адміністрація клубу посилила контроль за відвідувачами та виконавчу дисципліну персоналу.

Варто зазначити, що проблеми з правопорядком нічний клуб має не тільки у Тернополі. Аналогічний заклад працює в Івано-Франківську. За даними інтернет-джерел, у квітні 2013 року подібне подання готувалося на адресу міської влади Івано-Франківська. Причиною цього стали часті порушення громадського порядку, які відбуваються у клубі, здебільшого на прилеглій території. Йдеться про бійки, які виникають між відвідувачами. Наприклад, за одну ніч туди шість разів довелося відправляти міліцейські наряди, щоби припинити з’ясування стосунків занадто гарячих клієнтів закладу.

Коментарі вимкнені.