Міжнародна ІТ-компанія шукає команду для нового офісу в Тернополі

24 жовтня 2018 року. Компанія Astound Commerce, лідер з розробки проектів електронної комерції, оголошує про плани відкриття нового офісу в одному з західноукраїнських міст. Локація стане п’ятим центром розробки e-commerce рішень в Україні та покликана професійно підсилити команду міжнародного гравця новими спеціалістами. В рамках реалізації цього плану Astound Commerce проводить дводенну подію E-commerce Fusion Meetup та запрошує усіх, хто шукає нові кар’єрні можливості, приєднатися до найбільшої події з e-commerce в Тернополі.

На сьогоднішній день Astound Commerce представлена у дев’яти країнах світу як з представницькими офісами, так і центрами розробки. З 2006 року компанія інвестує в український ринок, активно розвиваючи інформаційні технології в регіонах. Територіально найбільші офіси Astound в Україні зосереджені в Києві, Вінниці, Ужгороді та Чернігові. У рамках довгострокової стратегії росту міжнародна ІТ-компанія збирається розширюватись за рахунок відкриття нового офісу та пошуку команди спеціалістів в одній з чотирьох локацій на заході країни.

Дар’я Горніцька, Генеральний Директор Astound Commerce в Україні, відзначила: “Компанія Astound Commerce помітно виділяється на українському ринку інформаційних технологій. Ми єдині, хто володіє унікальною експертизою в сфері електронної комерції, а наші спеціалісти створюють рішення для брендів зі світовим ім’ям та глобальним покриттям. На сьогодні команду Astound Commerce складають понад 900 експертів, але ми продовжуємо активно зростати, запрошуючи нових професіоналів стати частиною міжнародної компанії. Тож відкриття нового офісу є стратегічним рішенням компанії”.

Тернопіль стане першим містом, де Astound Commerce 12-13 листопада презентує свою експертизу та плани розвитку в рамках зустрічі E-commerce Fusion Meetup. Захід поєднує вісім тематичних виступів експертів компанії, які презентуватимуть практичний підхід Astound до організації розробки рішень для міжнародних замовників. Серед ключових тем мітапу будуть представлені тренди та тенденції розвитку міжнародного e-commerce ринку, тонкощі Web Development в компанії, етапи правильної Frontend-розробки, основи інженерного дизайну, технічних вимог бізнес-аналітики в ІТ, ключових пасток в тестуванні програмного забезпечення та ще багато іншого.

Подія E-commerce Fusion Meetup покликана зібрати фахівців рівня Middle+ та вище, які спеціалізуються на Web-, Java-, PHP, JavaScript, Magento, Salesforce, Frontend-розробці, UX, UI та Visual дизайні, QA та бізнес-аналітиці і розглядають нові можливості кар’єрного та професійного розвитку. Відвідувачі безкоштовного мітапу матимуть нагоду не лише отримати унікальний практичний контент з e-commerce технологій, розробки, поспілкуватись з експертами Astound Commerce на події та afterparty, але й розглянути відкриті позиції в команді та приєднатися до лідера електронної комерції на світовому ринку. Також на всіх активних учасників заходу чекають конкурси з цінними призами та сувенірами на згадку.

Коментарі вимкнені.