Млиновецьким школярам подарували автобус

Школа в селі Млинівці Зборівського району колись мала свій автобус, але в 2014 році транспортний засіб передали в АТО. Тож, два роки учні, які проживають в селах Млиновецької сільської ради складно добирались до школи.

«Ми дуже раді, що наші школярики з таких віддалених сіл як Вовчківці, Івачева та Нище будуть нарешті відвідувати нашу школу. Багато років школярам цих сіл доводилось долати від 3 до 6 км. Тільки в один бік через лісову місцевість у селище Новоселище, що у Львівській області, аби здобувати ази науки. Будемо відвертими, не тільки діти отримають зручності. Придбання автобуса позитивно вплине і на роботу нашої школи, адже з нового навчального року шкільний поріг переступить додатково більше 20 учнів, а це, погодьтесь, не мало», – пояснює директор школи Світлана Денис.

Пошуком найбільш оптимального варіанту автобуса займались Василь Мудло, помічник народного депутата України Тараса Юрика і голова батьківського комітету школи Ігор Лемик

За ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Яворського було залучено спонсорські кошти ТОВ «Зборівські лани». Після певних фінансових та технічних процедур автобус доставили Млиновецькій ЗОШ І-ІІІст.

Коментарі вимкнені.