Молодь ТНЕУ перемогла у «Студдобі»,бо хоче вчитися у іноземних викладачів

Проект «Студентська доба» у день студента досяг свого результату – учасники представили проекти, над якими вони працювали протягом доби.

Кожна команда представила по 3 проекти. Здебільшого вони розкривали альтернативні способи відпочинку, покращення якості навчання та здорового способу життя.

Варто відзначити деякі з них: команда ТІСІТ презентувала ідею всеукраїнського з’їзду майстрів паркуру, метою якої є покращення зв’язків між спортсменами з різних регіонів України. А команда ТНТУ презентувала проект під назвою «Політ над роками». Його суть – вирішити проблеми взаєморозуміння між молоддю та старшим поколінням за допомогою цікавої та доступної  подачі азів комп’ютерної техніки та користування Інтернетом.

Збірна команди з різних університетів представила ініціативу розірвати замкнуте коло «університет-гуртожиток» та внести в життя студентів цікавинки. Вони пропонували участь в різних акціях та активну позицію в житті, створення громадських організацій або вступ у вже існуючі.

Несподіванкою для глядачів та суддів був виступ команд із ТНЕУ, які представили свій проект англійською мовою. Він носить назву «World online». Основною ідеєю є покращення якості освіти. Через  те, що ціни на проїзд не завжди є доступними звичайним студентам (особливо за кордон), тому можливість прослухати цікаві лекції чи тренінги від іноземних викладачів є малоймовірною. Отже альтернативою може бути зв’язкок online.

У загальному підсумку перемогла команда ТНЕУ, яка за 3 проекти отримала від суддів 33 бали.

Новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.