Молоді Тернопільщини розказують про те, що було під грифом “цілком таємно”

МГО „Єднання” продовжує діяльність у рамках програми „Здоров`я жінок України” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Інституту досліджень і тренінгів ім. Джона Сноу.

– Хочемо поділитись враженнями від спілкування з молоддю Тернополя, що активно включилася в проект і проявила неабияку зацікавленість темою. Студентам важливо знати усе: як дбати про кожну із складових здоров`я і залишатися якомога довше енергійними, особливості статевого розвитку дівчат і хлопців, методи планування сім`ї, а також факти та міфи про сексуальність, – розповідають організатори тренінгів на Тернопільщині.

За спостереженням тренера Галини Дричик, молодь вільно спілкується на теми, що колись подавались під грифом „цілком таємно” і прагне бути обізнаною у важливих для свого майбутнього питаннях. Цікавим є факт, що більшість юнаків та дівчат мріють про справжнє кохання і щасливу міцну сім`ю, чим спростовують стереотипи про те, що сучасна молодь егоїстична та не сповідує традиційні для українців цінності.

Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.