Ми втрачаємо Тернопіль (відео)

Ось цих два коротенькі відеоролики, зняті просто на центральній алеї тернопільського парку ім. Тараса Шевченка…
На перший погляд нічого особливого, що там, що там – звичайний зимовий день, пустота, трішки снігу і нічого, що б могло сильно кидатися в очі… але справа зовсім не в цьому. Пропонуємо переглянути їх кожному тернополянину та іншим небайдужим мешканцям, і звернути увагу САМЕ НА ДЕРЕВА і те, що з ними зробили комунальні служби міста за відносно короткий період, разом з цим з’являється можливість відчути те, що ми втратили, і наскільки справді є різниця між перший та другим відеороликами.

Детальніше:
Перше відео на 27 секунд зняте 10 грудня у 2013 році, коли вже були підозри того, що дерева будуть порізані, щоправда тоді в такі масштаби “санітарної обробки” мало вірилось.

Друге відео зняте у 2015 році, 22 січня.

Уточнення: аби було більш можливо і зручно побачити відмінності між двома відео, вони спеціально зняті майже з того ж місця, камера повертається у тому ж напрямку та сфокусована на ті ж самі об’єкти. Різниця лише в погоді, ну і… дивіться самі та спробуйте поринути в цю ауру, аби зрозуміти, як ми “непомітно” втрачаємо наше місто, і в чому сенс реальної проблеми.

mywest – тернопільська соціальна мережа

Коментарі вимкнені.