“Ми ж з Західної України, ми ж тут революцію робили, а тепер всі наші справи зупинилися!”, – активісти вимагають сьогодні скасувати утилізаційний збір

ВСІ СЬОГОДНІ на 16.00 під ВЕРХОВНУ РАДУ ВИМАГАТИ УХВАЛЕННЯ ЗАКОНІВ!!!!!

Про це повідомляє Наталя Соколенко у мережі Фейсбук.

Чоловіки, що вимагають скасувати утилізаційний збір, перекрили вул. Грушевського, просто посеред вулиці упіймали заступника голова АП Сенченка. Він їм каже: Наступного тижня ми спробуємо скасувати утилізаційний збір…”, чоловіки кричать у відповідь – ми ж з Західної України, ми ж тут революцію робили, а через цей збір всі наші справи зупинилися!” Вимагають скасувати сьогодні! Я також Сенченка запитала, чому 0947 (Закон про доступ до публічної інформації, серед иншого передбачає вільний доступ гоомадян до ВР, місцевих рад, як у Німеччині, США, Естонії, зобов’язує депутатів оприлюднити декларації) проголоований вже у першому читанні навіть порядок денний не внесли? Він каже, так же нема часу – брехня!!!! відповідю, на це потрібна одна хвилина часу. Коротше, ВИХОДИМО ВСІ СЬОГОДНІ на 16.00 під ВЕРХОВНУ РАДУ ВИМАГАТИ УХВАЛЕННЯ ЗАКОНІВ!!!!! 

Нагадаємо, у Тернополі автомобілісти та активісти Автомайдану блокують роботу митниці. Тернополяни вимагають відмінити акциз на переобладнання транспортних засобів та скасувати утилізаційний збір, який був введений Партією регіонів та КПУ з 01 вересня 2013 з порушеннями і Податкового кодексу України, і Регламенту Верховної Ради України. Всього заблокована робота восьми митниць в Україні, які потребують скасування утилізаційного збору.

Коментарі вимкнені.