Миколу Лазаревського з Тернополя, якого жорстоко побив “Беркут”, хочуть посадити!

На шокуючому відео  зафіксовано, як жорстоко били тернополянина Миколу Лазаревського, художнка-дизайнера, який ось уже кілька років живе і працює в столиці. Це саме його заводили через ворота звірі у формі беркуту (на відео з 1 хв. 20 секунди), кинули поруч з іншими чоловіками, над якими знущалися до цього, і почали жорстоко бити, а згодом забрали гаманець і телефон.

А пізніше, як стверджують його друзі, знущання над молодим чоловіком продовжилося у місці затримання.

Сьогодні на одному з телеканалів його дівчина Яна, до речі популярна модель, яка відома глядачам по рекламних роликах «Рошен», продемонструвала фотографію хлопця, де він покалічений і весь у бинтах, в лікарні СІЗО. Дівчина плачучи запевняла, що Коля став випадковою жертвою, адже не брав участь в бійках, а просто не в той час опинився на Банковій. Мати Миколи, яка мешкає в Тернополі, колишня ректорка одного з вишів у Тернополі, не знаходить собі місця, оббиває пороги у столиці і проливає гіркі сльози… 

Перед цим той же суд заарештував на 2 місяці ще кількох можливих учасниківк бійки під адміністрацією президента.

Про це повідомив журналіст Дмитро Гнап в ефірі Громадського ТВ, під час включення із суду.

Він уточнив, що таке рішення ухвалила суддя Шевченківського райсуду Радчикова.

Журналіст повідомив, що під час суду обвинувачення аргументувало такий запобіжний захід на час слідства тим, що у Притуленка, який є безробітним і мав державного захисника, було знайдено ніж та зривпакет, і він при затриманні наносив побої правоохоронцям.

“Вони в складі групи з 300-500 осіб, діючи спільно, завдали ушкодження 70 міліціонерам”, – процитував Гнап ухвалу суду.

Обвинувачення з боку прокуратури ґрунтувалося на показах працівників правоохоронних органів, які постраждали під час сутичок. Прізвища свідків не розголошуються, у суді їх не було.

До речі, вечером у вівторок, коли саме судили хлопців, у приміщенні суду не було жодного нардепа від жодної партії. Жодного…

А вирок Колі винесли о пів на одинадцяту ночі…

 

«Мовчати неможливо!!! Вже кілька днів серце моє болить. Жахливе, жорстоке відео про звіряче побиття молодих людей на Банковій не давало спокою. І не дарма. Адже серед тих,хто потрапив до рук нелюдів був і тернополянин – Микола Лазаревський. Додало неспокою інтервю з його нареченою Яною на телеканалі 1+1 та фото скаліченого хлопця. Пишу як мама,адже теж маю дорослого сина, сльози виступають на очі самі по собі,і нічого не зробиш… Миколу особисто не знаю.але чула про його талант художника,дизайнера… А, з рештою,яка різниця…Це ж теж дитина батьків – до недавна весела,енергійна та доброзичлива людина. А що тепер? Два місяці лікарняного ліжка в палаті СІЗО? А далі??? Я хочу звернутися, насамперед, до рідних і друзів Миколи! Тисячі людей, я впевнена, з вами. Тримайтеся! Підтримуйте і самого Колю! Йдіть до кінця! Не опускайте рук перед злочинною владою, яка калічить долі молодих людей, судить майже не вночі, приставляє непрофесійних державних адвокатів та продажних слідчих і суддів… Прошу всіх небайдужих людей приєднатися до мого звернення, підтримати нашого земляка, його родину! І хоч зрозуміло, що ці слова-підтримку Микола зараз прочитати сам не зможе, але нехай знає: ми з тобою!!! Не залишайтеся осторонь! Поширюйте це чи то звернення,чи то крик душі!!!” – закликає Юлія Май

Дівчина Миколи, Яна Степанова, також закликає усіх не байдужих підтримати молодого чоловіка.

ВЧОРА ЗА ВІДСУТНОСТІ БУДЬ ЯКИХ ДОКАЗІВ ВИНИСЛИ РІШЕННЯ ТРИМАТИ КОЛЮ ПІД ВАРТОЮ! БО ВІН НІБИ ПРЕДСТАВЛЄЮ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ІНШИХ!!
ЙОГО ТРИМАЛИ В СУДІ З 10 РАНКУ Й ДО НОЧІ ПІД ВАРТОЮ ТІЛЬКИ ННО З ЛІКАРНІ БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ! ХЛОПЦІВ У ТЯЖКОМУ СТАНІ ІЗ СТРУСАМИ МОЗКУ І НЕ ТІЛЬКИ! ОДНОМУ З НИХ ВИКЛИКАЛИ ШВИДКУ!

УВАГА! ПРАВОСУДДЯ В НАС НЕ МАЄ!
НА СУДДЮ НА НАШИХ ОЧАХ БУВ ТИСК, РІШЕННЯ ВИНЕСЕНІ, ЩЕ ДО СУДУ!

ДОПОМОЖІТЬ ХТО МОЖЕ!
ПОВІДОМТЕ ВСІХ, НЕ ТІЛЬКИ НАШУ ПРЕСУ АЛЕ Й МІЖНАРОДНУ!!!!
ПРОШУ ДОПОМОГУ ВСІХ ПАРТІЙ!

Тернопільський Тиждень

-1 thoughts on “Миколу Лазаревського з Тернополя, якого жорстоко побив “Беркут”, хочуть посадити!

 • 23:18 | 5.12.2013 о 23:18
  Permalink

  Це агонія влади вона хоче всіх залякати може побити чи вбити тисячу але як буде мільйон то самі почнуть втікати, тому хто не хоче цих жертовних тисяч мусить
  вийти і стати в цей мільйон

 • 01:12 | 7.12.2013 о 01:12
  Permalink

  мне прокурор понравился…. 25 лет. Мальчик, чей ты, сыночка? Кто ж тебя двинул, такого юного на такую должность? Скотина.

 • 10:33 | 8.12.2013 о 10:33
  Permalink

  Такій владі дальше існування немає і Бог є справедливий, хоча немає справедливості на землі і покарає рано чи пізно цих людей, які знущалися над невинними людьми. Для прикладу розкажу таку історію, при радянській владі знімали дзвони, а ніхто не хотів іти це робити, а один чоловік сказав: “Я піду….”. Через деякий час в нього народилися глухонімі діти. Тобото мораль така: ” Не думайте, слуги Януковича, що все Вам пройде безслідно. Бог все бачить і рано чи пізно справделивість буде і Ви будуте покарані!!!!!”

 • 19:47 | 8.12.2013 о 19:47
  Permalink

  Згодна з усiма. Але плюс до всього треба ще молитися Миколi Чудотворцю – вiн завжди допомагав без вини заарештованим.

Коментарі вимкнені.