“Мильна бульбашка” від губернатора Тернопілля Валентина Хоптяна

Вчора у Тернополі були ярмарки, організовані губернатором Тернопілля Валентином Хоптяном. За його вказівкою сільгоспвиробники області працювали у чотирьох мікрорайонах: на майдані Мистецтв; майданчику на перехресті вул. Миру та Дружби; по вул. Л.Українки; вул. Л.Курбаса (площадка ринку «Галицький»). Та продукції привезли геть мало, та ще й не за такими цінами, як обіцяли.

Попередньо директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрій Хома обіцяв, що сільськогосподарську продукцію, продукцію переробної галузі можна буде придбати за цінами виробників, тобто на 10,15,20% дешевше, ніж на ринку і в магазинах. Та обіцяного так і не сталося. Цього разу ярмарок був значно менший, ніж передвеликодній. Люди також проігнорували дійство. А ті, що прийшли, купували лише окремі продукти. «Я не купую нічого, тільки дивлюся – обурювався пенсіонер Микола. – Казали по радіо, що буде дешевше, а тут дорожче, ніж на ринку».

Судіть самі: яйця – по 50 копійок, розміром – трохи більші за голуб’ячі. Такі ж на ринку сьогодні по 40 копійок. Кілограм ковбаси, добре розніженої на сонці – від 30 до 60 гривень, такі ж ціни на ринку, але продукт можна придбати з холодильної камери. Сливи по 10 грн. за 1 кг, на ринку – можна знайти і по 6-7 грн. за кілограм. Така ж ситуація з рештою продуктів. І лише кілька видів продуктів можна було придбати дешевше, ніж на ринку. «Я от на ринку брала баклажани по 7, а тут по 4 гривні. – каже пенсіонерка Галина. – ще тут картопля трохи дешевша, ніж на ринку і капуста. А більше нічого не купую, решта продуктів – дорогі».

За Збручем

-1 thoughts on ““Мильна бульбашка” від губернатора Тернопілля Валентина Хоптяна

  • 10:44 | 18.08.2013 о 10:44
    Permalink

    Тернополяни, та будьте ви розумніші, невже ви думаєте що селяни свою важку працю будуть за безцінь віддавати. Вибирайте самі де вам скуплятися – ринок, ярмарок або їдьте самі по селах.
    А “погляд” замість похвали селянам, починає провокувати одних на інших.

Коментарі вимкнені.