На Андре Тана прийшла подивитись вся тернопільська еліта (фото)

Сьогодні у Тернополі відбулися V Тернопільські дні моди. У драмтеатрі представили свої колекції дизайнери з Києва, Львова, Тернополя, а також Ірина Цайдлер із Мюнхена. На дійство завітало кілька сотень тернополян. Серед них дружина міського голови Олена Надал, дружина голови ОДА Наталя Турецька, депутат обласної ради Софія Гусак, відома революціонерка тернопільського Майдану Марія Чашка.

Андре Тан зачарував публіку своєю колекцією «Казки» сезону осінь-зима 2014-2015, яку він презентував цього річ на Українському тижні моди.

За допомогою шовку, оксамиту, хутра, кашеміру і мережива, а також світло-блакитного, перлинного і червоного кольорів дизайнер відтворив витончений і звабливий образ слов’янської красуні.

Андре вкотре заявив, що у Тернополі найкращі дівчата і що він радо приїздить сюди знову і знову.

Подробиці згодом

-1 thoughts on “На Андре Тана прийшла подивитись вся тернопільська еліта (фото)

 • 07:21 | 17.05.2014 о 07:21
  Permalink

  Тернопільській еліті потрібно схуднути, а то в хлопів груди більше чим в жінок, а в жинок животи більші чим в хлопів.

 • 08:17 | 17.05.2014 о 08:17
  Permalink

  Тернопільська Еліта замордована комуно – більшовицько – гебешним режимом, розпорошена світовими війнами та голодоморами.
  А громадяни, згадані у першому абзаці – це навіть не псевдоеліта. Вони, цинічні трипалі перевертні – наш сором і ганьба.
  Бажаю цим самовпевненим і самозакоханим типам якнайшвидшого і повного політичного зникнення та довічної громадської зневаги.

 • 11:28 | 17.05.2014 о 11:28
  Permalink

  ці чяшки-клієнтки сліпогр перукаря, племінниці тягнибока з “базедовими” очицями, турецькі ширші чим довші – яскравий приклад того, шо за гроші смак не купиш. І моди не поможуть! Надалисі респект, шо схудла!

 • 17:40 | 17.05.2014 о 17:40
  Permalink

  Дуже влучнi коментарi.Цим “дамам” не просто дуже далеко до “ЕЛIТИ”,а просто далеко до красивих жiнок.А про манери-це вже смiшно взагалi згадувати…

Коментарі вимкнені.