На “Кразі” розважав тернопільських військових гурт «OT VINTA»

Море позитиву, посмішок подарували тернопільським військовослужбовцям учасники популярного українського гурту «OT VINTA».  Про це повідомляє прес-офіцер Тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Приїхали артисти увечері, коли військові повернулися з тренувань. Концерт відбувався без сценічного пафосу, яскравого освітлення та будь – яких електро – музичних інструментів, що підтверджувало автентичність заходу у польових умовах. На сцені військового автомобіля «Краз» фронтмен гурту Юрко Журавель разом зі своєю командою у прямому розумінні слова запалювали глядачів чудовим виконанням власних композицій та спілкувалисям з армійцями на дотепні теми.

Зустріч пройшла за сприяння культурологічного забезпечення центру морально-психологічного забезпечення Збройних сил України. За словами офіцера відділення хлопці з гурту OT VINTA власним коштом їздять підтримати бійців, які несуть службу на Сході України, приїзджають до захисників і на Заході, адже відчувають внутрішню потребу, щоб подякувати за спокійне життя, яке вони мають у мирних містах. У артистів своя зброя – це пісня і хороше слово, цим вони також вносять у здобуток спільної перемоги над агресором. Військовослужбовці зустрічали музикантів щиро, аплодували, дякували за позитивну зустріч та хороший настрій.

Коментарі вимкнені.