На підприємстві Петра Гадза заготовляють «кошерне» молоко, визнане в Ізраїлі!

На підприємстві «Бучачагрохлібпром» заготовляють так-зване «кошерне» молоко, яке потім експортується у найкращі магазини Ізраїлю. Спеціально для цього у Бучацький район приїжджають представники тамтешнього духовенства, яке уважно слідкує за технологічним процесом на виробничих потужностях. Головна вимога – якнайменший контакт працівників з кінцевим продуктом.
– Наше молоко здаємо на такі великі підприємства, як «Молокія», «Рудь» та «Рошен», – розповів керуючий відділом «Бучачагрохлібпрому» у селі Осівці Теодозій Олійник. – До речі, наше господарство вважають одним із кращих навіть в Ізраїлі. Ось уже двічі до нас звідти приїздили люди, закуповували сировину та перевозили до себе на батьківщину. Вони вважають наше молоко кошерним, бо його не торкається рука жінки. Закордонні гості ставляться дуже відповідально до продукту, спостерігають за всім процесом «появи» молока: як корову годують, як лікують тощо. Поки вони не переконаються, що все гаразд, ми не беремось доїти корів. Живуть ізраїльтяни у нас тиждень. І за цей час ми збираємо молоко тільки їм, – зазначив Теодозій Олійник.
До речі, станом на сьогодні діють три потужні тваринницькі комплекси у селах Осівці, Пилява та Соколів. На всіх об’єктах ведуться будівельні роботи щодо розширення виробництва. Варто зауважити, що на всіх тваринницьких комплексах «Бучачагрохлібпрому» виготовляється молоко класу «Екстра+», що є кращим у своєму роді. Загальна кількість ВРХ у товаристві досягла позначки 7500. Окрім того, це майже 80 робочих місць, які отримують значно вищу за середню заробітну плату в регіоні.

Коментарі вимкнені.