На свято Першого дзвоника школярі тернопільської області підуть після Служби в церкви

Свято знань в школах Тернопільщини таки проведуть у неділю, як це «мудро» вирішив міністр освіти Дмитро Табачник, однак з деякими поправками, пише 0352.

Оскільки на Західній Україні традиційно у неділю люди йдуть до храму, святкові учнівські лінійки просто змістять у часі.

«Ми не заперечуємо, що у неділю потрібно піти і до церкви. Тому кожна школа визначатиме, на яку годину будуть урочистості для школярів. Чому б громаді не вирушити на Свято знань одразу після літургії. Тим паче, що неділя – це такий день, коли поруч з дитиною може бути і батько, і мати. Для маленьких школярів це буде подвійне свято, якщо воно проходитиме поруч з батьками», – каже начальник обласного управління освіти Іван Запорожан.

Водночас він додав, що кожна школа буде сама визначати, в який час провести перший дзвоник.

«Багато ще залежатиме від погоди. Зрозуміло, якщо пектиме сонце – то краще чим раніше провести такий захід, щоб не перевтомлювалися найменші», – зазначив Іван Запорожан.

А перший урок, за його даними, уже відбудеться у понеділок. Він буде приурочений Тарасу Шевченку. Не виключено, що для старшокласників це буде відеоурок, який транслюватиметься по телебаченню. Принаймні зараз у міністерстві освіти обмірковують можливість втілення такої ідеї.

Коментарі вимкнені.