На систему онлайн-руху транспорту потратили 50 тис грн, а вона “глючить”

Сайт, який повинен показувати рух усього громадського транспорту Тернополя – “глючить”. Причину наразі встановлюють, каже начальник Управління транспорту, зв’язку та комунікацій Ігор Мединський. 

Відповідальність за повноцінне функціонування сайту несе фірма “Системний зв’язок”, пояснив пан Мединський. Тож її працівники мають провести інвентаризацію GPS-приладів, щоб визначити, чи всі вони справні.

– Ми проводили збори із перевізниками, спочатку думали, що проблеми на сайті через те, що не всі перевізники оплачують за послуги сайту, – розповідає Ігор Мединський. – Однак виявилося, що оплата відбувається майже 100% вчасно, а заборгованість у місяць – це норма, яка не змогла би вплинути на те, що на сайті відображається не весь транспорт.

Працівники “Системного зв’язку” пяснили, що зараз проводять оптимізацію та покращення роботи сайту, тож перебої у роботі могли виникнути і через це.

– Я дав вказівку наразі припинити всі нововведення на detransport та провести інвентаризацію, щоб перевірити, чи всі GPS-прилади справно працюють. Оскільки потрібно перевірити близько 200 транспортних засобів, то триватиме це як мінімум півтора тижні, – коментує пан Мединський.

Тож тернополянам доведеться потерпіти незручності із невірною роботою сайту ще як мінімум до Нового року.

20 хвилин

До слова, на розробку проекту системи спостереження за рухом громадського транспорту, підтримку, навчання персоналу та його обслуговування, у 2013 році з міського бюджету потратили 49 тис грн.

Коментарі вимкнені.