На Театральному майдані відбулася акція за участю викладачів та студентів

25 жовтня 2018 року на Театральному майдані відбулася благодійна акція, присвячена міжнародному дню «Spina bifida та гідроцефалія» за участю викладачів кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією, студентів 3-5 курсів медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського спільно з громадською організацією «Об’єднання батьків дітей з розщілиною хребта і гідроцефалією «Сяйво Духу».

Метою проведення заходу було підвищення обізнаності населення шляхом поширення інформації серед громадськості про розщілину хребта та гідроцефалію, можливості профілактики розвитку вад нервової трубки та збір коштів для допомоги впровадження програми захисту нирок у дітей з розщілиною хребта та гідроцефалією.

Студенти медичного факультету розповсюджували інформацію про спинно-мозкову килу (буклети, календарики, стрічки) та шляхи її профілактики, а саме про необхідність вживання фолієвої кислоти та планування вагітності.

  

Під час акції було зібрано 2124 гривень, яку були передані голові громадського об’єднання «Сяйво духу» Мар’яні Кошманюкдля закупівлі матеріалів для тренінгу зі збереження нирок у дітей з розщілиною хребта.

Серед викладачів кафедри до заходу долучилися доцент Наталя Ярема, асистенти Катерина ГлушкоЕмілія БурбелаЯна Рогальська.

Висловлюємо подяку волонтерам ТДМУ, зокрема студентам 3 курсу Галині ВереницькійОльзі КравцівОксані ПобігушціСергію Супруну, студентці 2 курсу Христині Сурман.

 

О

Коментарі вимкнені.