На Тернопільщині 222 учні зі своїх тіл виклали тризуб (фото)

17 листопада 2014 року майже 600 учнів і педагогічних працівників державного навчального закладу «Чортківське ВПУ» в рамках благодійного марафону «Діти – янголи миру» та Всеукраїнської освітянської акції «Ланцюг миру» долучилися до акції «Україна – єдина! Ні – війні. Миру – мир».

Учасники цього заходу висловили свою позицію щодо миру в Україні у формі флешмобу. Патріотичною позицією демонстрували ставлення до подій в Україні, сказали «НІ – війні» на Сході нашої держави, довели, що є нескоримі патріоти і гідне майбутнє української нації, які поважають, знають і люблять свою рідну мову, історію, культуру, мріють жити й працювати у мирній та сильній європейській державі.

Під час флешмобу звучали національно-патріотичні й духовні вірші та пісні, проводилися танцювальні композиції, а 222 учні сформували малий герб України. В пам’ять за загиблими героями, що віддали своє життя за мир в Україні, її цілісність і свободу, незламний дух та патріотизм – запалили свічки й прочитали молитву. Ходою з жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами під звучання Гімну України завершився учнівсько-педагогічний флешмоб. Але не завершились надії та сподівання на мирне завершення війни, що новий 2015 рік принесе давно очікуваний мир і спокій, а Україна процвітатиме та розвиватиметься у складі вільної та єдиної Європи.

Коментарі вимкнені.