Тернополянин ще нічого не зробив, але за ним уже приїхала поліція

Молодик у Тернополі нічого не зробив, але за ним уже приїхала поліція. 21-річний житель обласного центру у стані алкогольного сп’яніння прийшов на закупи до однієї з продуктових гуртівень. Його неадекватна поведінка одразу привернула увагу продавця.

Працівник торгового закладу вирішила простежити за ним, адже розуміла, що від захмелілого юнака можна очікувати протиправного вчинку.

Аби вберегти себе та магазин від небажаних затрат, продавчиня все ж вирішила натиснути кнопку термінового виклику та викликала на допомогу працівників поліції охорони.

«Я одразу помітила цього молодика і зрозуміла, що він перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Дуже боялася, що він може побити товар, або ж щось вкрасти, а він ще юний і так не хочеться щоб він став на шлях злочинності. Тому й натисла на «тривожну» копку і вже через 3 хвилини на порозі магазину стояли поліцейські охорони», – розповіла продавецьгуртівні.

Відтак, пильність продавця та оперативні дії групи реагування Управління поліції охорони дали змогу уникнути вчиненню протиправного діяння.

Коментарі вимкнені.