На Тернопільщині люди уже самі віддають мисливську зброю та боєприпаси

Старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Степан Джинжиристий наголошує, що громадяни, котрі добровільно здали зброю та боєприпаси, будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності, а придатну до подальшого використовування мисливську вогнепальну та холодну зброю, газові пістолети і револьвери вони зможуть зареєструвати в особисте користування після оформлення відповідних документів.

Багато мешканців області вже скористались цією можливістю, добровільно здавши правоохоронцям 58 одиниць гладкоствольної, 24 одиниці нарізної мисливської зброї та понад триста боєприпасів. Найбільше несли зброю правоохоронцям у Гусятинському, Ланівецькому районах та у Тернополі.

Місячник добровільної здачі зброї триватиме до кінця березня.

Дві мисливські рушниці “REMINGTON-700” калібру 7 мм та “ MOSSBERC-9200» здав у Козівське відділення поліції мешканець села Козівка. Зброю чоловік приніс у ході місячника добровільної здачі зброї.

За його словами, рушниці він знайшов під час прибирання горища у власному помешканні. Зброя раніше належала його батькові. Її направили для проведення експертизи в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Коментарі вимкнені.