На Тернопільщині очікують “свинячий” грип

Захворюваність на грип в області не дійшла й до середини епідеміологічного порогу. Про це заявив сьогодні на прес-конференції начальник управління державної санітарної служби області Володимир Панічев.

Ситуацію із захворюваністю на грип в області моніторять щоденно. Підсумки підбивають в кінці тижня. За словами головного санітарного лікаря Тернопільщини, за першу декаду жовтня в області зареєстровано 1604 випадки захворювання на грип, із цих людей  – половина діти. В цілому захворюваність відповідає порі року і це лише половина від епідпорогу. Протягом сезону очікують зростання показників. Можливий перехід в епідемію середньої інтенсивності або й більшу. Загалом, епідемічна ситуація в області не перевищує порогових значень по Україні.

–         Цього сезону очікують 3 штами грипу, – каже начальник управління державної санітарної служби області Володимир Панічев. – Це – Вікторія (H3N2), Каліфорнія (H1N1) – відомий ще як “свинячий” грип, і Вісконсін – вірус типу В.

Головний санітарний лікар області наголошує: грип особливо небезпечний для дітей і осіб похилого віку, а також людей із хронічними патологіями. Для профілактики радить правильну організацію сну і робочого дня, прогулянки, відмову від згубних звичок.

Про вакцинацію від захворювання читайте згодом.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.