На Тернопільщині попався один з головних “водників”

Хабарники норовлять заробити на всьому. Нещодавно на Тернопільщині один із керівників міжрайонного управління водного господарства за оренду приміщення вимагав у підприємця півтисячі доларів хабара. Співробітники обласного Управління боротьби з економічною злочинністю затримали підозрюваного, як мовиться, «на гарячому».

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області Анатолій Лупійчук, до керівника звернувся підприємець з проханням надати в оренду склад площею півтори сотні квадратних метрів. Бізнесмен хотів облаштувати пункт прийому макулатури. Через кілька днів посадовець висунув умову: 500 доларів – і буде сприяння в питаннях оренди приміщення.

Керівник, обумовлюючи строки та орендну плату, призначив зустріч, на якій ще раз нагадав про додаткову плату. Того ж дня у службовому кабінеті отримав півтисячі «зелених» і підписав договір оренди складського приміщення. А далі в хід подій втрутилися оперативники обласного управління внутрішніх справ. Посадовця затримали, проти нього порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 368 (одержання) Кримінального кодексу України. Розслідування проводять працівники прокуратури, – повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.