На Тернопільщині разом із собаками на людей нападають щурі

Перший день квітня в Тернопільській області відзначився трьома випадками нападів тварин на людей. Всі випадки стались вдень. Спершу, до Бучацької лікарні, з діагнозом «Вкушена рана внутрішньої поверхні правої гомілки в середній третині» потрапив 17-літній місцевий житель. Його покусав сусідський собака.

Буквально через дві години до Зборівської лікарні, майже з таким самим діагнозом, звернулась місцева жителька, яку покусав бездомний пес.

А через 10 хвилин зборівські медики надавали допомогу 65-літньому жителю с. Кудобинці та діагностували в нього «Вкушену рану 5-го пальця правої кисті». Травму потерпілий отримав внаслідок укусу щура на власному подвір’ї.

Згідно оперативної інформації Управління ДСНС України у Тернопільській області, за три місяці 2015 року зафіксовано 25 випадків укусів людей тваринами (19 з них у березні). Слід відмітити особливу агресивність братів наших менших у цьому році, адже в минулому, за такий же період зафіксовано лише два подібних випадки. Наразі «Погляду» невідомо що вплинуло на таку поведінку тварин у відношенні до людей: війна в Україні чи неадекватна погода.

Коментарі вимкнені.