На Тернопільщині силові структури очолив “другий ешелон”посадовців, які працювали при Януковичу

Мабуть, через це посади отримують особи з середньої управлінської ланки. Про люстрацію тут вже не говорять. Вона закінчилась, так і не розпочавшись. Та й важко говорити про цей процес, якщо особи, які здійснюють відбір управлінських кадрів, за багатьма критеріями мають всі шанси потрапити в люстраційний список.

Тому й виходить, що основним критерієм при призначеннях керівників підрозділів силових структур стала наявність політичного “даху”. Найбільше шансів бути призначеними мають ті, хто може заручитися підтримкою нардепа, бажаною письмовою. Особливо в ціні “листи щастя” від народних обранців з партій “губернатора” та міністра. Такий лист стає своєрідною індульгенцією за попередні гріхи, в тому числі і проти євромайдану.

Звичайно, політики, які боролися проти режиму Януковича мають мати слово при підборі кадрів, в тому числі силові структури. Але це право має бути правом вето, але в жодному разі не правом вибору.

Інакше за що ж тоді боролися герої Небесної сотні? Щоб одні свої “рішали” замінили інших чужих “рішал”? Хіба таких змін ми хотіли у рідній державі?…

За Збручем

Коментарі вимкнені.