На Тернопільщині за макулатуру хочуть відремонтувати фабрику св.Миколая

Відсутність грошей – не перепона до змін! У Бучачі ІДЕЯ така: залучити кошти на ремонт Фабрики Св.Миколая, шляхом передачі на вторинну переробку макулатури.

Вже два роки в місті та районі проводиться всеукраїнська акція «Миколай про тебе не забуде!». В рамках якої у приміщенні «Просвіти» на вул. Шкільна організовується Фабрика Миколая. У даній будівлі відбувається безпосереднє сортування подарунків, спілкування з дітьми та координація всієї акції. Нажаль, приміщення є у жахливому стані, ззовні штукатурка облітає, в середині грибок покриває стіни, сирість та велика небезпека для дітей проводити там свій час.

Бачучи дану проблему, учасники молодіжних організацій вирішили зробити ремонт даного приміщення. Але розуміючи, що в даний важкий час для України усі благодійні кошти йдуть на підтримку української армії, прийняли рішення залучити фінанси за рахунок здачі макулатури. Таким чином створилась акція «Здай макулатуру – онови Фабрику Св. Миколая». Перед організаторами стоять три основні завдання: організувати загальноміську акцію по збору макулатури; здійснити фасадний та внутрішній ремонт будівлі; зробити перший крок до роздільного збору сміття у нашому місті.

Для зручного донесення інформації була створена спеціальна брошура з детальною інформацією у ній

28 вереня на закритті АРТ-двору проект «Здай макулатуру – онови Фабрику Св. Миколая» був представлений громаді міста.

Для зручності залишення макулатури біля Фабрики була збудована спеціальна прибудова. Всі бажаючі в будь-який момент там можуть залишити свій папір, а в кінці дня організатори занесуть принесені речі в середину приміщення.

Молодь Бучача запрошує усіх жителів міста, кому небайдужа подальша доля молодіжних ініціатив, долучитися до цієї акції шляхом здачі макулатури (принести старі книги, журнали, газети, картонні коробки), або ж надати благодійну матеріальну (необхідні матеріали, цемент, пісок, вапно) чи волонтерську допомогу (донесення інформації, транспортна підтримка, ремонтно-будівельні роботи). Ваша допомога у будь-якому вигляді буде дуже корисною

Коментарі вимкнені.