На Тернопільщині замість “Дуба Петра Першого” з’явився “Велетень”

На виконання статті 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки за пропозицією Тернопільської обласної державної адміністрації рішенням жовтневої сесії Тернопільської обласної змінено назви наступних територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:

– ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб С.А.Ковпака» площею 0,03 га, що розташована в кв. 33 вид. 3 Скалатського лісництва державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» на «Дуб «Король»;
– ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Петра Першого» площею 0,02 га, що розташована в кв.24 вид. 2 Бережанського лісництва державного підприємства «Бережанське лісомисливське господарство», на «Дуб «Велетень».

На виконання прийнятого рішення департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде внесено відповідні зміни до документів, що визначають завдання, науковий профіль, характер функціонування і режим територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Коментарі вимкнені.