На Тернопільщині започаткували “Золоту книгу тверезості”

6 листопада у с. Загір’я на парафії УГКЦ Воскресіння Господнього відбулася місія тверезості. Захід розпочався Божественною Літургією, яку очолив голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Сліпчук та адміністратор парафії о. Андрій Олійников.

Місіонери представили парафіянам “Золоту книгу тверезості”, розповіли про важливість життя у тверезості та як допомогти своїм рідним та близьким, що мають проблеми із алкогольною залежністю. Цього дня значна кількість вірних здійснила обітницю не вживати алкоголь.

У рамках місії була проведена конференція для учнів старших класів Загірянської загальноосвітньої школи. Терапевт з узагальнень Роман Прочко та психолог підкомісії “За тверезість життя” Марія Новіцька пояснили дітям про вплив алкоголю на людський організм, а також описали процес переходу від звичайного зацікавлення алкоголем до стану узалежнення з усіма негативними наслідками. Також у будинку культури була проведена конференція для працівників амбулаторії, сільської ради та всіх охочих.

Коментарі вимкнені.