На Тернопільщині знайшли жінку, яка вирішила вкрасти родинні цінності

Загалом, до рук злодійки потрапило шість рушників,чотири доріжки та три серветки загальною вартістю десять тисяч гривень. Частину поцупленого вишиття підозрювана встигла продати на ринку в Тернополі, решту поліцейські вилучили. За скоєне жінці інкримінують частину першу статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.

Про зникнення родинних реліквій – вишиваних рушників, доріжок, серветок, правоохоронців повідомила жителька Романового села, що на Збаражчині. Втрачене вишиття жінка оцінила у десять тисяч гривень. Частину добра, яке надбала ще матір потерпілої, завдяки старанням поліцейських вдалося повернути.

Підозра про те, хто спокусився на вишиті вироби, у господині з’явилася, щойно виявила їх зникнення. Одначе зводити наклепи на колишню працівницю, а саме на неї впала тінь сумнівів, не стала – звернулася до поліцейських, аби ті чи довели, чи спростували її версію оперативним шляхом.

В ході слідства збаразькі правохоронці підтвердили, що рушники поцупила таки колишня працівниця, жителька Ягольниці Чортківського району. Жінка впродовж двох тижнів доглядала за стареньким батьком потерпілої. Вже коли господарі розрахувалися з помічницею за виконану роботу, та прихопила із собою ще й родинну вишивку.

 

Коментарі вимкнені.