На Тернопільщині команда волонтерів їздитиме від школи до школи

8 лютого 2017 року з ініціативи відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА відбувся конкурс проектів, розроблених молодіжними громадськими організаціями на 2017 рік.

Проект «Фінансову освіту в кожну школу 2.0», який спільно будуть реалізовувати Товариство «Міщанське братство в м. Тернополі», викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія і студенти факультету фінансів ТНЕУ успішно представив Віталій Письменний. Проект спрямований на підвищення фінансової обізнаності вчителів й учнів загальноосвітніх шкіл Тернопільської області у контексті ефективного управління особистими фінансами та прийняття виважених фінансових рішень

Реалізація проекту передбачає проведення у 2017 році серії тренінгів для вчителів та воркшопів для учнів загальноосвітніх шкіл  Борщова, Бучача, Гусятина та Чорткова. Отриманні знання і навики щодо планування сімейного бюджету, нагромадження коштів на майбутні цілі, способів уникнення фінансового шахрайства можуть бути використані для проведення факультативних уроків. Також в його рамках буде розроблено навчальний посібник, змонтовано відео курс і розміщено на YouTube, розвинуто спільноту у соцмережі Facebook, що сприятиме формуванню сталих каналів обміну інформації між учасниками проекту.

Коментарі вимкнені.