У Києві ми презентували не тільки економічне зростання, але й збереження та популяризацію культурної спадщини, – Віктор Овчарук

На цьому наголосив голова обласної ради після завершення презентації «Благословенне Тернопілля» у Києві.

«Подивіться, скільки сьогодні локацій. Ми показали не тільки економічне зростання, але й збереження та популяризацію  культурної спадщини. Наприклад, була виставлена галерея світлин заслуженого журналіста України Олега Снітовського про генія сучасності, народного художника України Івана Марчука, – зазначив Віктор Овчарук. – На презентацію зібралося дуже багато авторитетних людей, тих, хто досяг успіху у своєму житті. Вони поспілкувалися, ми показали, у яких напрямках розвитку нам би не завадила допомога. Ця зустріч у майбутньому дасть свої результати».

Голова Тернопільської обласної ради переконаний, що люди прийшли на захід для того, щоб подивитися на позитивні результати області. «Ми не зупиняємося на презентації тільки на рівні України, ми проводимо дуже багато презентацій за кордоном, зокрема, в Польщі й Угорщині. Це працює на перспективу. Сьогодні маємо на Тернопіллі збільшення кількості нових підприємств, збільшення робочих місць, заробітних плат. На цьому не будемо зупинятися й далі працюватимемо», – підсумував Віктор Овчарук.

Коментарі вимкнені.