На Тернопільщині на базі резиденції Йосифа Сліпого функціонує літня англомовна школа

Літня англомовна школа для дітей розпочала роботу на базі резиденції Патріарха Йосифа Сліпого. Розташована вона в селі Заздрість Теребовлянського району. Навчання у школі повністю безкоштовне. Цього року англійської навчаються діти із семи областей України. Вік учасників від 15 до 24 років.

Так, за словами керівника літньої школи Ірини Іванкович, уже третій рік поспіль товариство «Свята Софія» із Сполучених Штатів Америки організовує благодійну літню школу англійської мови для дітей-переселенців із зони АТО, для дітей, чиї батьки є учасниками АТО, сиріт, а також семінаристів вищих духовних семінарій України. Навчання проводять інструктори з США, Бельгії та Австрії.

«Це – школа мовного занурення і навчання ведеться лише англійською мовою. Водночас, метою навчання є не тільки поглибити знання з англійської, а й закріпити духовний фундамент, позаяк школа відбувається на родинному обійсті Патріарха Йосифа Сліпого. А девізом школи є мото, яке Йосиф Сліпий заповів молодому поколінню, – «Віра і наука»», – підкреслила Ірина Іванкович.

Навчання стартувало 16 липня і триватиме до 5 серпня.

Коментарі вимкнені.