На Тернопільщині відбулося одне з важливих та очікуваних призначень

Фото прес-служби Тернопільської ОДА.

Офіційно представили нового військового комісара Тернопільської області – полковника Леоніда Нечепорука.

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, добрим знаком стало призначення на таку важливу посаду нашого земляка, який родом з села Котюжини Збаразького району.

«Призначення Леоніда Нечепорука для нас надзвичайно важливе, адже в умовах, коли ми вкладаємо ресурси у відновлення військових частин 44-ої бригади і Національної Гвардії, а також на виконання призову, повинні мати стабільну військову вертикаль, особливо стабільність у військовому комісаріаті. Сьогодні у нас є конкретна позиція, яка дозволяє вирішувати питання, пов’язані з обороноздатністю країни. Ми підтримуватимемо і надалі Збройні Сили України. Наразі наша мета – забезпечити 44-ту бригаду кадровим потенціалом, а також Національну Гвардію. Без скоординованої роботи військового комісаріату та обласної адміністрації це нереально зробити. Ми, нарешті, забезпечили область керівним складом з Тернопільщини, а це говорить про те, що ми здатні відроджувати та створювати кадровий потенціал, який був у нас раніше», – наголосив Степан Барна.

Військову кар’єру новопризначений комісар розпочав у 1976 році будучи курсантом. До 2001 року очолював посади від командира мотострілецького взводу до начальника штабу-першого заступника дивізії Національної Гвардії. Після виходу на пенсію та з початком війни на Сході України повернувся на службу. У 2015 році призначений районним військовим комісаром Сихівського району міста Львова, згодом був відряджений у зону проведення АТО. Тривалий час виконував обов’язки заступника Львівського обласного комісара, а з 20 червня виконував обов’язки обласного військового комісара на Тернопільщині.

Серед основних поставлених завдань Леонід Нечепорук виділив відбір на військову службу за контрактом, участь у доборі резервістів для проходження служби у резерві, забезпечення проведення призову на строкову військову службу, а також періодичне забезпечення призову офіцерів, відповідно до наказу Міністра оборони, забезпечення проведення зборових заходів у військових частинах, які проходять бойове відновлення боєздатності та бойове злагодження. Важливими напрямками роботи також назвав забезпечення соціального захисту військовослужбовців, пенсіонерів, ветеранів і членів їхніх сімей.

«Робитиму усе, щоб на посаді Тернопільського обласного військового комісара ми виконували усі покладені на нас завдання, адже знаю яка зараз важка ситуація у країні і скільки потрібно докладати зусиль аби ці завдання виконувати», – зазначив військовий комісар області.

За матеріалами прес-служби Тернопільської ОДА.

Коментарі вимкнені.