Герой вчорашнього дня у Тернополі – футболіст Артур Дорі

Герой поєдинку тернопільських муніципалів проти київського «Арсеналу» Артур Дорі на прохання клубної прес-служби розповів, як вдалося відзначитися дублем та принести свій команді першу в чемпіонаті перемогу:

– Артуре, виходячи на заміну відчував, що зможеш відзначитися забитим голом?

– Після пропущеного наприкінці першого тайму голу, важко було психологічно оговтатися не лише мені, а й усій команді. Хоча фізично ми були готові до матчу. Під час перерви хлопці між собою переговори, зібралися та вирішили, що команда важливіша за ті всі суперечки, які супроводжували ФК «Тернопіль» протягом останнього часу, адже в нашій команді не залишилося навіть 15-ти гравців. Особисто я отримав вказівку від тренера йти вперед, бути ближче до заднього захисника «Арсеналу», намагатися вириватися в контратаки, очікуючи передач на хід від партнерів. І я цим скористався, хоча виходячи на поле не вірив, що так може статися і я заб’ю двічі.

– Велике значення для тебе має той факт, що тренер тобі довіряє, адже в попередніх матчах ти зрідка виходив на поле?

– Це були мої першої голи в першій лізі. Дякую команді, адже без партнерів, я їх би не забив. Також хочу подякувати глядачам, які сьогодні за нас дуже вболівали, чого вже давно не було на тернопільському стадіоні. Тому, виходячи на поле, відповідальність була більш, ніж велика, адже тренер у мене вірив.

– Згадай, як забивав ці два голи, які стали першими в професійній кар’єрі?

– Перший гол забив після того, як наш воротар вибив м’яча від своїх воріт. Сергій Полянчук зачепився за м’яча, протягнув 10-15 метрів та віддав мені на хід. Вийшовши один в один, пробив у дотик і так сталося, щоб м’яч пройшов воротарю поміж ніг. Другий гол стався після сумбуру в штрафному майданчику «Арсеналу». Одразу й не пригадаю, Солонинко чи Червонецький відав передачу і я одразу, не роздумуючи, пробив на точність у дальній кут.

– На твою думку, два забиті голи додадуть впевненості у майбутньому та дозволять тобі стати повноцінним гравцем основного складу?

– Я сподіваюся на те, що незабаром стану гравцем основи і мені психологічно стане легше грати на полі, маючи досвід поєдинків в основному складі.

Коментарі вимкнені.