Культурний та естетичний розвиток молоді Тернопілля розпочнеться з днів моди «Атріум fashion days»

Кінець зими порадує тернополян «модним» дійством. Двадцять п’ятого лютого у нас розпочнуться Тернопільські дні моди «Атріум fashion days». Показ мод молодих модельєрів-дизайнерів стартує в Українському домі «Перемога» о 15.00 год.

Координатор заходу, завідувач відділення дизайну Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Марія Гудима, розповідає, що оцінити свої моделі тернополянам запропонують студенти відділення дизайну Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, де одним з провідних напрямків підготовки студентів є підтримка талановитої творчої молоді. Впродовж останніх років студентами відділення було розроблено понад тридцять  колекцій, які брали участь у регіональних, всеукраїнських конкурсах модельєрів костюму та стали їх переможцями і призерами.  Окрім студентів коледжу свою майстерність продемонструють також гості з інших вищих навчальних закладів та молоді професійні дизайнери.

Спеціальний гостем показу буде дизайнер, мистецтвознавець Мирослав Мельник (м. Київ). До уваги глядачів будуть представлені колекції тернопільських професійних дизайнерів, зокрема Оксани Бачинської, Марії Діденко та Наталії Стефанчук.  Глядачі матимуть змогу спостерігати Fashion show від творців високої моди (м. Львів). Очікують організатори    також на дизайнерів із Хмельницька.

 

–          Для тернополян – це новий вид мистецтва, який можливо до кінця залишається не зрозумілим, проте варто хоча б раз побачити, щоб зробити для себе висновок: подобається чи ні. Організатори показу є Управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради та Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, – розповідає пані Марія,- Головним партнером показу мод є торгівельно-розважальний комплекс «Атріум»,  засновник і керівник якого п. Тарас Демкура проявив неабияку зацікавленість у реалізації проекту та  за діяння у ньому провідних модельєрів України. 

Реалізовуючи даний проект, ми маємо на меті розвиток творчих контактів творців сучасної і майбутньої моди, а також культурний та естетичний розвиток молоді Тернопілля, популяризація модельної творчості. Ми прагнемо впровадити новий мистецький напрямок, пов’язаний із демонстрацією творчого доробку художників-модельєрів та дизайнерів одягу.  Маємо надію, що такі мистецькі заходи стануть традиційними для нашого міста. Це культурна, мистецька та інтелектуальна розвага, цікава форма спілкування і відпочинку.

За словами Марії Гудими, подібні заходи є просто необхідними «цеглинками» у процесі становлення модельєра, особливо – початківця. Це спосіб виявлення творчих амбіцій та практичного доробку, одна з форм підтримки талановитої молоді у сфері моделювання одягу та індустрії моди.

–                     На Тернопільських днях моди ми прагнемо залучати відомих професійних дизайнерів, а також дизайнерів-початківців, щоб вони могли взаємодіяти та творчо вдосконалюватися, – розповідає координатор проекту.

В рамках Тернопільських днів моди  відбудеться не лише демонстрація колекцій, але й яскраве музичне шоу із цікавою концертною програмою, яка органічно доповнить дійство. До участі у заході запрошені тернопільські виконавці. Зокрема супроводжувати «Атріум fashion days» своїм неперевершеним вокалом погодилася Уляна Воробей, яка прославила Тернопіль у телепроекті  «Голос країни».

Квитки можна придбати у касі Українського дому «Перемога» або за телефоном 510566.

 

Коментарі вимкнені.