На вимогу Надала тернопільські депутати зробили собі “обрізання”

Сьогодні на сесії міської ради з2 депутати проголосували за популістичне рішення міського голова Сергія Надала про скорочення чисельності депутатів Тернопільської міської ради наступного скликання з 60-ти до 40-ка.

На перший погляд, може видатись, що це розумне та потрібне рішення. Адже, на думку багатьох, для невеличкого обласного центру достатньо і меншої кількості депутатів. Навіщо стільки дармоїдів?!

Однак, насправді причина в іншому. Сергій Віталійович не покидає надії балотуватись на наступний термін і у разі обрання мріє мати меншу кількість депутатів лише з метою полегшення адміністративного контролю. Адже у новому скликанні він вже не мав би власної однопартійної, а при великій кількості депутатів вибудувати дисципліновану команду кнопкодавів буде вкрай складно.

Нагадаємо для читачів, що депутати місцевих рад не одержують заробітної плати і тому для бюджету немає різниці якою є кількість депутатів. Окрім того, при зменшенні кількості депутатів кількість виборців на кожного з них збільшується, що у свою чергу може вплинути на якість зв’язку депутата з виборцями та відпитись на якості його роботи.

-1 thoughts on “На вимогу Надала тернопільські депутати зробили собі “обрізання”

 • 10:27 | 28.11.2014 о 10:27
  Permalink

  Нормальне рішення! 60 депутатів явно забагато! Подивіться як в усьому цивілізованому світі.

 • 11:15 | 28.11.2014 о 11:15
  Permalink

  Погане рішення. Думаю – мрія міського голови – щоб в залі сиділо троє депутатів і вони між собою “порєшали” всі питання і поділили Тернопіль. Бачу, робить все для цього.

 • 15:58 | 28.11.2014 о 15:58
  Permalink

  Дешевий піар-хід))) Бо ж надалівську раду не вріжуть. З рештою питання не в кількості, а в якості. Наразі маємо “кнопкодавів”.

Коментарі вимкнені.