До Тернополя їде унікальний співак, який даруватиме парфуми та шоколад

У концертний тур одинадцяти містами України вирушає разом із групою переможець вокального телепроекту “Голос країни” Павло Табаков.

 У Тернопіль вони завітають 22 жовтня. Комусь із присутніх пощастить отримати з рук артиста елітні парфуми, львівський шоколад чи каву!

 Перемога у найпрофесійнішому вокальному проекті на українському телебаченні “Голос країни” у 2012-му – новий виток у кар’єрі Павла Табакова
 Альбом “Мій світ” тернополянам репрезентує переможець вокального телепроекту “Голос країни” Павло Табаков. Концерт пройде на сцені БК “Березіль”. 

Загалом тур на підтримку альбому охопить 11 міст України. Романтичний і водночас драйвовий світ Табакова почують і побачать, окрім Тернополя, також в Ужгороді, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві та Львові. Організатором гастрольного туру співака є компанія SUSY Production.

Альбом “Мій світ” – п’ятий за рахунком у співака. У цю збірку ввійшли як зовсім нові пісні, так і найкращі твори з попередніх компактів: “Тільки ти моя”, “Запитай”, “Янголя”. “Мій світ” – це світ музики й емоцій. Він – незалежний і творчий, наголошує співак.

– Цей світ щодня надихає мене самого – на нові пісні, позитивні емоції, – каже Павло Табаков журналісту “20 хвилин”. – Хочу вірити, що, слухаючи альбом “Мій світ”, кожен знайде у ньому для себе нехай маленьке, але джерело натхнення, позитиву.

У новому альбомі є пісні композиторів, з якими Павло Табаков співпрацює багато років. Це – Володимир Возняк і Геннадій Крупнік. Хоча останнім часом він усе більше пише сам. Каже, що відчуває в цьому особливу потребу.

Звісно, на сцену співак вийде не сам, а із своїми хорошими друзями – “Групою Павла Табакова”: Володимир Возняк, Віталій Кухарський, Сергій Бридун, Юрій Мельник. Усі вони – музиканти. Разом грають майже вісім років.

Частина шанувальників з’явилася у Павла Табакова після перемоги у “Голосі країни”. Співак каже, що йдучи на шоу, розумів, що буде нелегко. Що від нього, як від уже відомого порівняно з іншими учасниками артиста, більше вимагатимуть, більшого чекатимуть. Суперфінал, нагадаємо, того разу був унікальним: оперна діва Ангеліна Моняк і Павло Табаков. У фіналі вибули “західняки” Назар Савко і Марія Яремчук. Львів’янин каже, що йому було дуже цікаво змагатися із такими суперниками.

– Те, що до фіналу дійшли четверо представників Західної України, особисто мене, корінного львів’янина, тішило, – каже він. – Варто додати: найкращими у сезоні виявилися “західняки”, але ж голосувала за нас вся Україна!

 

Довідка

У турі “Мій світ” Павло Табаков не зраджуватиме своєму іміджу невиправного романтика. Так, співак приготував прихильницям й подарунки: на кожному концерті комусь із присутніх пощастить отримати з рук артиста елітні парфуми, львівський шоколад чи каву! Також всі охочі матимуть змогу після виступу поспілкуватися зі співаком – отримати автограф, сфотографуватися на згадку.

Альбом “Мій світ” вийшов 1 березня 2013 р. під лейблом всесвітньовідомої компанії звукозапису Universal Music Group. Контракт із нею співак підписав після перемоги у телепроекті “Голос країни”. “Мій світ” – п’ятий за рахунком компакт-диск виконавця.

Квитки на концерт Павла Табакова можна замовити на сайті kasa.in.ua та за номерами телефонів: 0-97-000-07-54, 0-93-000-07-54, 0-66-000-07-54. Вартість – 85-150 грн.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.