Начальник обласного ДАІ не знає звідки в його підопічного гроші на два маєтки

Вчора «автомайданівці» Тернополя запитали начальника ДАІ в області Андрія Матрифайла звідки інспектор МРЕВ Сергій Солтис взяв гроші на побудову в околицях міста 2 маєтків.

«Я вважаю це правильно, люди повинні знати, де хто живе, на чому їздить і тому подібне. Я не можу знати про кожного, тому це дуже добре, що є активісти громадських організацій і все виходить на зовні. Тепер я особисто маю в цьому розібратися», – ствердив Андрій Матрифайло.

Нагадаємо, громадські активісти оприлюднюють інформацію про будні працівників МРЕВ. Для початку «автомайданівці» ознайомили громадськість із власним транспортом даїшників. Розкішні колекції машин вражали. Тож люди вирішили перевірити доходи працівників МРЕВ. Однак даішники законно відмовилися показати власні декларації. Тепер активісти перейшли до розголошення інформації про нерухомість держслужбовців. Інспектор відділу реєстраційно-екзаменаційної служби Сергій Солтис побудував маєтки в котеджному містечку Березовиці та в Петриках. Останній «автомайданівці» назвали «Палацом із Діснейленда».

Свобода

-1 thoughts on “Начальник обласного ДАІ не знає звідки в його підопічного гроші на два маєтки

  • 16:11 | 17.04.2014 о 16:11
    Permalink

    А чому до цих пір ніхто не поцікавився декларацією начальника ДАІ, де живе, на чому їздить і тому подібне

Коментарі вимкнені.