Надал не зміг обрати найкращий пам’ятник Небесній сотні

23 травня в Арт-галереї у Тернополі було представлено 15 конкурсних проектів пам’ятників «Небесної сотні». Їх оглянув міський голова, але фаворита не обрав.

«Члени журі, серед яких архітектори, дизайнери, представники громадських організацій висловлюють свою думку, що наразі не бачать такого проекту, який може зайняти перше місце, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Тому нами запропоновано дати зразки проектів на обговорення громадськості та почути думки людей. Що ж до проектів, то журі, мабуть, обере декілька найкращих варіантів і на основі них спеціалісти будуть створювати новий проект, щоб новий монумент зберіг пам’ять народу надовго».

Раніше було заплановано, що переможець отримає винагороду у сумі 5 тис. грн, за друге місце – 3 тисячі гривень і за третє – 2 тис. грн. Якщо переможця рішенням журі не буде обрано, то 5 тисяч гривень буде розподілено між усіма учасниками, які брали участь у конкурсі.

-1 thoughts on “Надал не зміг обрати найкращий пам’ятник Небесній сотні

 • 20:52 | 27.05.2014 о 20:52
  Permalink

  Так було і з памятником незалежності. А зараз він окраса Тернополя

 • 10:51 | 28.05.2014 о 10:51
  Permalink

  Так було із памятником Незалежності, що Надал не міг визначитись, хоча чому він і має визначатись, хто він такий, мер на один термін???
  і ще й до того “кинув” архітекторів, які старались і подавали свої пропозиції, на гроші, пообіцявши премії за три перших місця, через те що, мовби, “не визначився із першим місцем”, але потім “використавши їх ідеї”, обєднали їх проекти в один і ніхто не вийшов переможцем і той зекономив гроші..

  так само і тут – знов “кидок” архітекторів (навіть своїх) від Надала на гроші – чисто бандицькі методи – “кидати” людей і маніпулювати ними…

  Пропоную аріхітекторам, які себе хоч трішки поважають і свою працю і творчість, на такі затії Надала більше не брати участі і не вестися (бо вас і так потім не будуть навіть згадувати), хай сам малює ті проекти і їх обирає за першим разом!

Коментарі вимкнені.