У Тернополі знову перекриють дорогу в Центрі

Нещодавно в Тернополі пройшов парад вишиванок, під час якого були перекриті центральні вулиці. Це стало причиною затору, через який не могла проїхати навіть швидка допомога з потерпілою в аварії жінкою. 31 травня в місті знову буде перекрито проспект Бандери та вул.Руську – там пройде парад випускників. Сподіваємося лише, що ДАІшники сповістять усі інстанції про утруднений рух в ділянках, де йтимуть випускники.

Так, загальноміське свято «Випускник-2014» відбудеться 31 травня на центральному міському стадіоні.

О 13.30 год. розпочнеться шикування колони випускників біля церкви Чесного Хреста, що над Тернопільським ставом, а о 14 год. колона вирушить у святковий похід центральними вулицями міста.

Очолять колону випускники, які за підсумками навчання та державної підсумкової атестації нагороджені золотими та срібними медалями. У числі учасників походу – переможці заключного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, призери спортивних змагань, юні служителі муз та активні учасники учнівського самоврядування.

До слова, цьогоріч у Тернополі завершують навчання 1952 дев’ятикласники, з яких 167 претендують на отримання свідоцтва з відзнакою; а також 1468 одинадцятикласників, з яких 160 претендують на нагородження золотою медаллю і 32– срібною.

Коментарі вимкнені.