Найкращий телеканал Тернополя на своє шестиріччя підготував подарунок і для мешканців області

Віднедавна тернопільський телеканал ІНТБ, крім обласного центру, дивляться мешканці Кременця, Чорткова та Теребовлі. Це – один із запланованих етапів розвитку телекомпанії. Зробити це мали намір ще рік тому. Проте, через події в Україні, плани довелось відкласти. І тільки зараз ситуація таки дозволила повернутись до процесу, розпочатого у 2013-му.

– Наприкінці лютого ми стартували у кабельній мережі Кременця. Сьогодні вже охопили мовленням Чортків і Теребовлю. Вже незабаром наші знімальні групи щотижня працюватимуть у кожному районному центрі. Ми будемо намагатися стати ближчими до тамтешніх мешканців. Можливо, допомогти їм у якихось проблемах. Адже не секрет, що подекуди до засобів масової інформації люди звертаються, як до останньої надії, – розповіла директор ІНТБ Олена Науменко.

У кожному районному центрі телеканал матиме свого представника. Координати цих людей найближчим часом будуть оприлюднені на офіційному сайті компанії. А от наступними містами, де з’явиться телеканал ІНТБ, стануть Бережани, Бучач і Гусятин.

– У Гусятині вже сьогодні встановлене відповідне обладнання. Над рештою райцентрів – ще триває робота. Сподіваємось, ще до кінця цього року внесемо відповідні зміни до ліцензії. А вже з нового року – візьмемося і за інші районні центри, – зазначила Олена Науменко.

До слова, сьогодні, 1 жовтня, ІНТБ виповнилось 6 років!

Коментарі вимкнені.