Найкращих тернопільських рятувальників відзначили з нагоди Дня Конституції України

Сьогодні в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області пройшли урочисті збори з нагоди відзначення 21 річниці Конституції України.

У рамках урочистостей присутні переглянули фільм про історію конституційного процесу нашої Держави та пригадали непростий шлях, який довелось пройти Україні до свого Основного Закону.

Також з нагоди святкувань  кращі представники професії отримали почесні грамоти, подяки та чергові спеціальні звання. Загалом правами ДСНС України, Тернопільської обласної та міської рад,  Управління ДСНС України у Тернопільській області   заохочено близько 200 осіб.

На завершення  начальник  Управління ДСНС України в області Віктор Маслей привітав присутніх зі святом та побажав миру, злагоди й достатку.

IMG_4890.jpgIMG_4883.jpg

Крім цього особовий склад Тернопільського гарнізону ДСНС взяв участь в урочистостях що відбулися на театральному майдані Тернополя. На завершення заходу рятувальники спільно з представниками влади та духовенства, тернополянами й гостями міста помолилися за мир та спокій в Україні, за добробут та процвітання українського народу.

Коментарі вимкнені.